* Ψηφοδέλτια ΑΜΑΚ

Γράφτηκε από  Κατηγορία ΔΡΑΣΗ ΑΜΑΚ Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου 2013 00:00

 

ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΕΕ 24/11/2013

 

 

 

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ: ΕΙΡΗΝΗ ΒΡΕΝΤΖΟΥ 

                                       

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΕ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤ.

Α.Μ.

ΑΠΑΣΧ

 

 

1

Καλογεράκη Μαρία

ΑΤΜ

81281

Δ.Υ.

2

Κοκκινίδου Ευαγγελία (Εύα)

ΑΜ

36757

Ε.Ε.

3

Κατσαράκης Νικόλαος

ΧΜ

64517

ΕΚΠ.

4

Μπάκιντας Κωνσταντίνος

ΑΤΜ

82163

Ε.Ε.

5

Μπέκος Χρήστος

ΠΜ

87542

Δ.Υ.

6

Παπαντωνίου Παρθενόπη (Πόπη)

ΑΜ

33867

Ε.Ε.

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΕ/ΤΑΚ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤ.

Α.Μ

ΑΠΑΣΧ

 

 

ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

1

Αγριμάκης Ρούσσος

ΠΜ

127762

Ε.Ε.

2

Αδαμάκης Χριστόφορος

ΗΜ & Μ Η/Υ

90863

Ε.Ε.

3

Ανδρεαδάκης Γεώργιος

Μ Η/Υ & Πλ.

76703

ΕΚΠ.

4

Αντωνόπουλος Νικόλαος

ΠΜ

75066

Ε.Ε.

5

Ασσαριωτάκης Ζαχαρίας

ΜΜ

64748

Ε.Ε.

6

Βαλύρη Δέσποινα (Πέπη)

ΑΤΜ

67552

Δ.Υ.

7

Βαρδάκης Φιλοκτήτης

ΠΜ

98788

Δ.Υ.

8

Βέργης Γεώργιος

ΑΤΜ

100440

Ε.Ε.

9

Βρέντζου Ειρήνη

ΠΜ

66283

Δ.Υ.

10

Γέμελας Σαράντος

ΜΜ

80471

Δ.Υ.

11

Γεωργούσης Βασίλειος

ΜΜ

87304

Ε.Ε.

12

Δαβάκη Μαρία

ΑΜ

123626

Ε.Ε.

13

Δοκιανάκης Σπυρίδων

ΧΜ

98554

Ε.Ε.

14

Ζαμπετάκης Γεώργιος

ΑΜ

68133

Δ.Υ.

15

Καλλέργη Μαρία

ΜΜΜ (ΜΟΠ)

117116

Ε.Ε.

16

Καλογεράκη Μαρία

ΑΤΜ

81281

Δ.Υ.

17

Καργιαντουλάκης Εμμανουήλ

ΑΜ

72184

Δ.Υ.

18

Κατζαγιαννάκης Γεώργιος

ΜΜ

79104

Ε.Ε.

19

Κατζηλάκης Νικόλαος

ΠΜ

100600

Ε.Ε.

20

Κατσαράκης Νικόλαος

ΧΜ

64517

ΕΚΠ

21

Κλάδος Ιωάννης

ΠΜ

119573

Ε.Ε.

22

Κοκκινίδου Ευαγγελία (Εύα)

ΑΜ

36757

Ε.Ε.

23

Μαστοράκη Ελένη

ΠΜ

75292

Δ.Υ.

24

Ματάμης Αργύριος

Ηλ & ΜΗ/Υ

80227

Δ.Υ.

25

Μαυρογιάννης Αντώνιος

ΠΜ

64151

Δ.Υ.

26

Μηλαθιανάκη Μαρία

ΠΜ

114408

Ε.Ε.

27

Μονιάκης Μύρων

ΜΜ

37848

ΕΚΠ

28

Μουτσοπούλου Ευαγγελία (Εύη)

ΑΜ

90969

Ε.Ε.

29

Μπάκιντας Κωνσταντίνος

ΑΤΜ

82163

Ε.Ε.

30

Μπελιμπασάκης Στέφανος

ΠΜ

27185

Ε.Δ.Ε

31

Νεονάκης Ιωάννης

ΑΜ

43952

Ε.Ε.

32

Παρασύρη Ελένη

ΗΜ

67053

Ε.Δ.Ε

33

Πετράκη Βάλια

ΑΜ

127019

Ε.Ε.

34

Πιταρίδης Ιωάννης

ΠΜ

69987

Ε.Ε.

35

Πουντουράκης Αντώνιος

ΜΠερ.

97828

Ε.Ε.

36

Ρογδάκης Μιχαήλ

ΜΜ

73089

ΕΚΠ

37

Σουρλαντζής Ιωάννης

ΗΜ

66621

Ε.Ε.

38

Σοφουλάκης Εμμανουήλ

ΑΜ

38111

Ε.Ε.

39

Στρατήγης Γεώργιος

ΜΜ

64296

Δ.Υ.

40

Στριλυγκάς Βασίλειος

ΜΜ

98377

Ε.Ε.

41

Τζαβλάκη Καλλιόπη (Πόπη)

ΠΜ

46676

Ι.Υ.

42

Τζαννίνης Εμμανουήλ

ΠΜ

45993

Ε.Ε.

43

Τριανταφύλλου Ελευθέριος

ΑΤΜ

87614

Ε.Ε.

44

Τσικολιδάκης Λάμπρος

ΜΜ

67447

Ε.Δ.Ε.

45

Φιλιππής Γεώργιος

ΠΜ

127044

Ε.Ε.

46

Ψαρουδάκης Μιχαήλ

ΠΜ

68824

Δ.Υ

 

 

ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

47

Βαμβασάκης Ιωάννης

ΜΠερ.

118772

Ε.Ε.

48

Γιαννάκη-Πολίτη Φωτεινή

ΑΤΜ

51694

Δ.Υ.

49

Μπέκος Χρήστος

ΠΜ

87542

Δ.Υ.

50

Περδικάκης Παντελής

ΗΜ

70469

Ε.Ε.

51

Περουλιού - Σεργάκη Ίρις

ΑΜ

114526

Ε.Ε.

52

Ρουκουνάκης Εμμανουήλ

ΜΠερ

93996

Δ.Υ.

53

Ταρσαναλή Μαρία

ΑΜ

58678

Ε.Ε.

54

Τσιχλής Ιωάννης

ΠΜ

56377

Ε.Ε.

 

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΕΕ/ΤΑΚ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔ.

Α.Μ

ΑΠΑΣΧ

1

Γωνιανάκης Γεώργιος

ΠΜ

71451

Ε.Δ.Ε.

2

Ιακωβίδου Ελένη (Λέλα)

ΑΜ

35370

Ι.Υ.

3

Καναβάκης Σταύρος

ΑΤΜ & ΠΜ

18866

Ε.Ε

4

Κλάδος Αλέξανδρος

ΠΜ

29814

Ε.Δ.Ε

5

Λυγερός Ηλίας

ΗΜ

50110

Ε.Δ.Ε

6

Σμυρνάκη Αγγελική

ΑΜ

23495

Ομότιμο

7

Σοφουλάκης Γεώργιος

ΠΜ

27093

Ε.Ε.

8

Φρουδαράκη Σοφία

ΑΜ

40637

Ε.Ε.

 

 

 

 

 

 



 

Διαβάστηκε 3468 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2013 17:51